23 maja 2024

Wizyta w Mariupolu: Kluczowy Krok w Odbudowie Miasta.

konferencja na temat odbudowy Gospodarczej Mariupola

Mariupol pomimo trwającej okupacji, intensywnie przygotowuje się do odbudowy i powrotu swoich mieszkańców po odzyskaniu niepodległości. To właśnie w Kijowie  odbywała się kluczowa konferencja, poświęcona wizji przyszłej odbudowy gospodarczej tego strategicznego miasta.

Międzynarodowe Wsparcie i Doświadczenia 

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu, parlamentu Ukrainy, stowarzyszeń branżowych oraz biznesu. Do Kijowa przybyli także reprezentanci miast partnerskich, takich jak Gdańsk (wiceprezydent Piotr Grzelak) i Wrocław (wiceprezydent Jakub Mazur), a także eksperci z firmy DS Consulting, reprezentowani przez prezesa Rafała Szporko.

Wspólna Strategia Rozwoju

Polska strona aktywnie dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami w zakresie wdrażania inicjatyw wspierających rozwój lokalny i gospodarczy, opartych na funduszach europejskich zdobytych na przestrzeni ostatnich 20 lat. Te cenne wskazówki mają na celu wspomóc Mariupol w jego drodze do odbudowy i dynamicznego rozwoju.

Prace nad Strategią Rozwoju Gospodarczego Mariupola

Konferencja jest jednym z kluczowych etapów w tworzeniu Strategii Rozwoju Gospodarczego Mariupola. Ten ambitny plan powstaje przy ścisłej współpracy z polskimi konsultantami i ma na celu zapewnienie trwałego rozwoju oraz dobrobytu dla wszystkich mieszkańców Mariupola.

 

Prezes zarządu na konferencji w Mariupolu

Prezes zarządu - Rafal Szporko

 

______________________________________________________________________________________________________________________

To miasto ma przed sobą świetlaną przyszłość dzięki międzynarodowej współpracy i determinacji jego władz oraz mieszkańców.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 50 tys. zł został opłacony w całości.

NIP: 957-07-12-015

REGON: 191594824

KRS Nr 0000204210

DS CONSULTING Sp. z o.o.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 58 344-44-50

+48 58 344-44-49

biuro(at)dsconsulting.com.pl

LinkedIn

ul. 3 Maja 18/4

20-078 Lublin

ul. Jaśkowa Dolina 11b/3

80-252 Gdańsk

Kontakt

Biuro w Lublinie

Biuro w Gdańsku

Copyright © 2024 DS Consulting Sp. z o.o.