Budujemy dobrą markę naszych spółek przez rzetelną pracę, która jest efektem zaangażowania, wiedzy i oddania naszych ekspertów.

Naszym celem jest wspieranie klientów przez nasze usługi świadczone w sposób uczciwy, profesjonalny i terminowy oraz z zachowaniem najwyższej jakości.

Dzięki tysiącom zrealizowanych usług możemy wnieść realną wartość do Państwa projektów. Zapraszając nas do współpracy, macie Państwo gwarancję wsparcia ze strony skutecznych ekspertów o różnorodnych doświadczeniach i kompetencjach, wysokiej kulturze pracy, gotowych do podejmowania trudnych wyzwań.

Co nas wyróżnia?

Poznaj ofertę

Naszym celem jest wspieranie klientów w osiągnięciu sukcesu
biznesowego.

Doradzamy we wszystkich obszarach związanych z samorządem lokalnym i regionalnym oraz spółkami komunalnymi.

O nas

Od ponad 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, przedsiębiorstw komercyjnych oraz banków i instytucji finansowych.
Firma istnieje na rynku usług doradczych od 1996 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako spółka cywilna od zaangażowania w projekty finansowane przez Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAID).
DS Consulting Sp. z o.o. uczestniczyła w tworzeniu unikalnych rozwiązań dla sektora publicznego w zakresie zarządzania finansowego, planowania inwestycyjnego oraz regulacji w sektorze wodno-kanalizacyjnym.

Pod nazwą DS Consulting Sp. z o.o. firma działa od 1998 roku rozwijając wachlarz kompetencji w zakresie nowych usług i obszarów działalności. Wśród nich są m.in.: studia przedrealizacyjne dla dużych projektów infrastrukturalnych, doradztwo przy transakcjach partnerstwa publiczno-prywatnego, finansowanie zwrotne, gospodarka odpadami, pomoc publiczna, rewitalizacja, czy gospodarka morska.

2013 roku, w ramach grupy DS Consulting, powstała kancelaria radców prawnych pod nazwą DS Lex, której działalność również skupia się na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem podmiotów sektora publicznego. Tym samym oferta firmy została wzbogacona o szeroki wachlarz usług związanych z doradztwem prawno-instytucjonalnym, w tym związanych z prawem unijnym.

2019 roku otworzyliśmy biuro w Lublinie i zwiększyliśmy skład osobowy, aby w jeszcze większym stopniu angażować się w realizację projektów zlecanych przez naszych klientów.

Green Cities Infrastructure jest najmłodszą spółką w grupie. Świadczy usługi projektowania infrastruktury komunalnej ze szczególnym uwzględnieniem zieleni w przestrzeni miejskiej.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 50 tys. zł został opłacony w całości.

NIP: 957-07-12-015

REGON: 191594824

KRS Nr 0000204210

DS CONSULTING Sp. z o.o.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 58 344-44-50

+48 58 344-44-49

biuro(at)dsconsulting.com.pl

LinkedIn

ul. 3 Maja 18/4

20-078 Lublin

ul. Jaśkowa Dolina 11b/3

80-252 Gdańsk

Kontakt

Biuro w Lublinie

Biuro w Gdańsku

Copyright © 2024 DS Consulting Sp. z o.o.