Staże i praktyki

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów. Niezależnie od tego, na jakim etapie zawodowym jesteś, chętnie porozmawiamy o Twoim rozwoju w naszej firmie.

Dołącz do naszego zespołu
 

Prywatna opieka medyczna

Dbamy o Ciebie, dlatego oferujemy prywatną opiekę medyczną, zapewniając Ci szybki dostęp do wysokiej jakości opieki i profesjonalnych usług medycznych.

Jasno określona ścieżka kariery

Wznosimy się razem! Oferujemy jasno określoną ścieżkę kariery, która pomoże Ci osiągnąć Twoje zawodowe cele i rozwijać się w naszej organizacji.

Hybrydowy model pracy

Umożliwiamy łączenie pracy zdalnej z pracą stacjonarną. Podstawowy model pracy hybrydowej w naszej firmie to minimum 3 dni w tygodniu pracy biurowej, jednak jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Obecność w biurze jest dla nas istotna, ponieważ czerpiemy wartość z pracy w zespole i wspólnego spędzania czasu.

Wsparcie Twojego rozwoju

Zależy nam na Twoim ciągłym rozwoju. Chętnie pomożemy Ci zwiększać zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie szkoleń zewnętrznych (zawodowych, językowych etc.).

 

UCZYMY INNYCH I STALE SIĘ ROZWIJAMY

 

Dlaczego warto rozpocząć swoją karierę w DS CONSULTING?

Praca w konsultingu jest niezwykle różnorodna i przynosi wiele satysfakcji. Daje też okazję do sprawdzenia siebie w różnych sytuacjach i poznania specyfiki rozmaitych klientów. Pracując jako doradcy, nieustanie się uczymy, poszerzamy swoje horyzonty. Często doświadczenie zdobyte w konsultingu procentuje na dalszych etapach kariery zawodowej na stanowiskach menadżerskich.


Kogo szukamy i czego oczekujemy?

Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem ostatnich roczników zarządzania lub ekonomii (bądź pokrewnych), lubisz wyzwania i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w konsultingu, zapraszamy Cię do przesłania CV na adres: biuro(at)dsconsulting.com.pl.

Szukamy osób o silnej wewnętrznej motywacji, samodyscyplinie, zaangażowanych, otwartych i twórczych w  rozwiązywaniu kompleksowych zagadnień.

Dużą zaletą kandydata jest biegła znajomość języka angielskiego – umożliwia pracę w naszych międzynarodowych projektach – oraz znajomość MS Excel.

W DS CONSULTING ważna jest umiejętność pracy zespołowej i tzw. kompetencje miękkie. Oznacza to m.in. gotowość do pracy z ludźmi o różnych charakterach i poglądach.,
Co oferujemy?

Co roku prowadzimy płatne staże i praktyki studenckie. Niejednokrotnie po ich zakończeniu oferujemy stałe zatrudnienie. Staramy się, aby w DS CONSULTING panowała przyjazna atmosfera, a każdy czuł, że może liczyć na wsparcie Zarządu i współpracowników.

Zapewniamy różnorodność projektów, aby każdy mógł sprawdzić, spośród zagadnień, którymi się zajmujemy. Pracujemy w zespołach projektowych, dzięki czemu młodsi pracownicy mają możliwość czerpania z doświadczenia starszych kolegów.

Inwestujemy w rozwój: średnio raz w miesiącu organizujemy szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii DS. Szkolenia prowadzą zewnętrzni eksperci oraz doświadczeni konsultanci z naszego zespołu. Każdy z pracowników ma do dyspozycji fundusz szkoleniowy, który może wykorzystać na doskonalenie w wybranej przez siebie dziedzinie.

Bezpośrednio po zakończeniu stażu nowi pracownicy mogą liczyć na stałe wynagrodzenie, które wzrasta corocznie i jest uzależnione od tempa rozwoju danej osoby oraz ogólnej sytuacji rynkowej.

Organizujemy wyjazdy i wyjścia firmowe dla całego zespołu. Czasem jest to jednodniowy wypad, taki jak wspólne kajaki, innym razem są to kilkudniowe wyjazdy. W ostatnich latach wspólnie zwiedziliśmy m.in. Paryż, Rzym, Sztokholm, Neapol i Nikozję.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 50 tys. zł został opłacony w całości.

NIP: 957-07-12-015

REGON: 191594824

KRS Nr 0000204210

DS CONSULTING Sp. z o.o.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 58 344-44-50

+48 58 344-44-49

biuro(at)dsconsulting.com.pl

LinkedIn

ul. 3 Maja 18/4

20-078 Lublin

ul. Jaśkowa Dolina 11b/3

80-252 Gdańsk

Kontakt

Biuro w Lublinie

Biuro w Gdańsku

Copyright © 2024 DS Consulting Sp. z o.o.